A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Електрорадіотехнічний ліцей
місто Полтава

Волонтерство як стиль життя

Дата: 28.02.2020 08:54
Кількість переглядів: 72

 
26 лютого 2020 р. в літературній вітальні бібліотеки в рамках бібліопроєкту «Волонтерство як стиль життя» відбулася зустріч учнів групи №1 з Архієпископом Полтавським і Кременчуцьким Православної церкви України Київського патріархату Федором (Бубнюком), який є співзасновником найпотужнішої на Полтавщині та однієї з найчисельніших в Україні волонтерської організації «Полтавський батальйон небайдужих».
 Архієпископ розповів з чого почалася діяльність батальйону небайдужих, пригадавши події, коли почалася російська анексія Криму 2014 року: «Ми вже з кримських подій почали збирати кошти і допомагати солдатам. Вони просили у нас тоді налокотники і наколінники. Бо протистояння були рукопашні. І ми допомагали. Це тоді був Феодосійський батальйон піхоти».
А далі була допомога українським військовим на Сході України. Волонтери займалися постачанням їжі, одягу, маскувальних сіток, автотранспорту, різноманітних приладів, ремонтом техніки, лікуванням та реабілітацією бійців, а також роботою з їх дітьми.
«У нас дуже багато небайдужих людей, які до сьогодні беруть участь в благодійних заходах», – зазначив Владика Федір.
Дослідниця історії релігії і церкви в Україні, докторка історичних наук, завідувачка кафедри історії України ПНПУ імені В. Г. Короленка Людмила Бабенко нагадала історію Полтавського кафедрального Свято-Успенського собору, при якому працює «Полтавський батальйон небайдужих», який сьогодні має назву ГО «Команда небайдужих».

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора