A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Електрорадіотехнічний ліцей
місто Полтава

"Українські жінки ХХ століття".

Дата: 04.02.2020 09:24
Кількість переглядів: 91

Жінки, які значно вплинули на хід історії

30 січня у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. Гончара відбулася презентація нового видання Українського інституту національної пам'яті – календаря "Українські жінки ХХ століття". Зустріч відбулася саме в 115-ту річницю від дня народження нашої землячки, української дисидентки, правозахисниці Оксани Мешко, портрет якої на першій шпальті цього унікального календаря.

Захід привернув увагу громадськості до постатей маловідомих українок – лікарок, зв'язкових, дослідниць та інших активних жінок, чиї ювілеї відзначатимуться 2020 року. Усі вони справили значний вплив на хід історії. Ініціатор презентації – Північно-східний міжрегіональний відділ Українського інституту національної пам'яті, який представляє Олег Пустовгар, Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. Олеся Гончара.
Цікаво було простежити зв'язок між видатними українками ХХ ст. і нашими сучасницями. Захід відвідали відомі полтавські діячки, які і сьогодні роблять неоціненний внесок у розвиток культури, науки, суспільства. А також молодь, яка небайдужа до патріотичної тематики та історичних досліджень.
Пам'ятаємо та вшановуємо тих, хто все своє життя працював для процвітання та розбудови України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора