A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Електрорадіотехнічний ліцей
місто Полтава

Охорона праці

Гулій Світлана Іванівна – інженер з охорони праці, викладач

Конкурс малюнів "Охорона праці очима дітей"

16.12.2019р. в ліцеї відбулося навчання з пожежної безпеки. Учні та працівники закладу були детально ознайомлені з планом евакуації та опрацювали на практиці переміщення згідно плану на випадок пожежі, ознайомились з засобими захисту, зокрема вогнегасниками.

Проходження навчання з питань охорони праці адміністрації ДНЗ "ЕРТЛ м.Полтави" в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського в період з 04.11 по 08.11.2019 року.

Тиждень безпеки дорожнього руху проходив в ДНЗ "Електрорадіотехнічному ліцеї м. Полтави" в період з 11.11 по 15.11.2019 року

Провела відкритий урок з Правил дорожнього руху викладач Григор'єва С.В.

Конкурс учнівських малюнків

Підготувала матеріал інженер з охорони праці Гулій С.І.

 

Нормативні документи

Учні нашого ліцею взяли участь у Всеукраїнському конкурсі фото-та відео робіт «Молодь за безпеку дорожнього руху», що проходив під егідою Міністерства освіти України за підтримки Моторного (транспортного) страхового бюро України, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, Першого автомобільного телеканалу та телеканалу «Україна».

Оргкомітетом конкурсу створено відкриту платформу з роботами усіх учасників, де кожен бажаючий зможе їх оцінити шляхом незалежного народного он-лайн голосування. Найкращі «народні» переможці за кількістю голосів будуть вшановані призами глядацьких симпатій.

Переглянути та оцінити роботи учасників конкурсу можна на сайті Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» http://dopomogadtp.com/ua/.

Незалежне он-лайн голосування триватиме з 19 листопада по 10 грудня 2018 року.

Підведення підсумків та нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Молодь за безпеку дорожнього руху» заплановано на період новорічно-різдвяних свят 2019 року, про що буде повідомлено додатково.

Наш учасник - Українець Віталій Андрійович, 16 років, професія "Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ".

Керівники проекту: викладач Мороз Є.А., гол.спец.з ОП Гулій С.І.

 

З 12 по 16 листопада 2018 року у ліцеї пройшов тиждень безпеки життєдіяльності.

В рамках тижня учні вчилися надавати першу долікарську допомогу, орієнтуватись на місцевості за картами, допомагати один одному при виникненні позаштатних ситуацій.

 


 

 

 

 

 

 

Проведення Тижня безпеки дорожнього руху в ДНЗ «Електрорадіотехнічний ліцей м. Полтави з12.11.2018 року по 18.11 2018 року

Стінні малюнки учнів «Молодь за безпеку дорожнього руху»

Обмін досвідом використання  на практиці певних видів наочного матеріалу

Виставку-огляд дидактичного матеріалу на тему: вивчення Правил дорожнього руху в ДНЗ «Електрорадіотехнічний ліцей м. Полтави

 

Аналіз різноманітних дорожніх ситуацій, розв’язання проблемних завдань на уроці з предмету «Правила дорожнього руху»

Виставка-огляд дидактичного матеріалу на тему: вивчення Правил дорожнього руху в приміщенні бібліотеки ДНЗ ЕРТЛ м. Полтави

 

 

З А Х О Д И

 

по відзначенню Дня охорони праці 28 квітня 2018року

в ДНЗ Електрорадіотехнічний ліцей м. Полтави

 

 

 

 

 

 

 

Всеукраїнський конкурс малюнків

Учні ліцею  під керівництвом інженера з ОП Гулій С..І. прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків "Охорона праці - очима дітей"

09:00 14.02.2019

Засідання робочої групи з ОП

31.01.2019 року на базі навчальног закладу відбулося засідання робочої групи з укладання методичного збірника на допомогу викладачам предмета "Охорона праці". В роботі групи прийняла участь інженер з ОП ліцею Гулій С.І.

14:21 01.02.2019

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора