A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Електрорадіотехнічний ліцей
місто Полтава

Спортивно-масова


22.10.2019 р. в Вищому регіональному професійному училищі проводилися змагання з міні-футболу серед ПТНЗ в залік Спартакіади м. Полтави. Вітаємо команду учнів з міні-футболу, яка проявила характер і волю до перемоги посівши ІІ місце, виступаючи у такому складі:

Красовський Владислав – гр.№1;

Кириченко Владислав – гр.№1;

Сохань Василь – гр. №1;

Костик Антон – гр. №3;

Барабаш Андрій – гр.№3;

Політучий Данило – гр.№4;

Бурка Іван – гр.№6;

Федоша Ростислав – гр.№8;

Томас Дмитро – гр. №8.

15.10.2019 р. в коледжі нафти і газу відбулися змагання з кульової стрільби із пневматичних гвинтівок серед команд професійно-технічної освіти Шевченківського району.

За результатами змагань команда з кульової стрільби посіла І місце, виступаючи в такому складі:

Визір Костянтин - гр.№1;

Погорілий Владислав - гр №2;

Кулинич Євген - гр. №2;

Пелих Юрій - гр. №8;

Живолуп Дмитро - гр.№8;

Лазаренко Максим - гр.№8.

 

 

Вітаємо збірну команду з легкої атлетики, яка посіла 2-ге місце в легкоатлетичному кросі в межах Спартакіади учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Полтави. Під керівництвом керівника фізичного виховання Матали Анатолія Михайловича. Команда в складі: Вакуленко Артем - гр.№2; Костик Антон - гр №3; Фісун Владислав - гр №3; Яковенко Денис - гр №3; Антонов Данило - гр №6; Лазоренко Максим - гр.№8.

До Дня фізичної культури і спорту України відбулися змагання з настільного тенісу серед навчальних груп. За результатами змагань визначились призери:

І місце - Федоша Ростислав (група №8);

ІІ місце - Купенко Микита (група №1);

ІІІ місце - Колмик Владислав (група №6).

14.05.2019 р. відбулася традиційна легкоатлетична естафета на призи газети "Зоря Полтавщини" серед навчальних закладів м. Полтави, з нагоди Дня пам'яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні.

Вітаємо збірну команду ліцею з легкої атлетики, яка зайняла  ІІ місце серед ПТНЗ.

 

Міська Спартакіада з легкої атлетики серед ПТНЗ

18.04.2019 в манежі стадіону "Ворскла" відбулася міська Спартакіада з легкої атлетики.

 

Тренер команди: Матала А.М.

Склад команди: Костик Антон, Яковенко Денис, Фісун Владислав, Політучий Данило, Піддубний Михайло.

В особистому заліку Піддубний  Михайло на 100м і 200м зайняв перші місця, а Костик Антон на 100-метрівці зайняв ІІ місце.

Наші учні в цих змаганнях демонстрували високу фізичну підготовку і професіоналізм.В командному заліку зайняли ІІ місце серед 8 навчальних закладів м. Полтави.

 

 

04 жовтня 2018 року відбулися спортивні змагання з легкоатлетичного кросу серед професійно-технічних навчальних закладів м.Полтави

Вітаємо Поповича Дениса, який посів I місце в змаганнях з легкоатлетичного кросу "Золота осінь" у залік Спартакіади учнів професійно-технічних закладів міста Полтави 2018-2019 навчального року

Склад команди: Хорішко Р., Костик А., Яковенко Д., Попович Д., Мирошніченко В., Фісун В.

Вітаємо збірну команду з лекгоЇ атлетики, яка посіла II місце в змаганнях з легкоатлетичного кросу "Золота осінь" у залік Спартакіади учнів професійно0технічних навчальних закладів м.полтави 2018-2019 навчального року.

 

 

 

Матала Анатолій Михайлович - керівник фізичного виховання


 

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора