A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Електрорадіотехнічний ліцей
місто Полтава

Виховна


Долга Валентина Вікторівна — заступник директора з виховної роботи

Добро на Різдво!

Напередодні Різдвяних свят волонтери ліцею здійснили благочинні акції.

 

Подарунки, гарний настрій, надання перукарських послуг тим, хто найбільше цього потребує.

 

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей. 

 

Горбанівський геріатричний пансіонат ветеранів війни та праці.

 

Полтавський притулок для тварин "Барбоскіни" 

Від щирого серця вітаємо з Новорічними святами!!! 

Творімо добро разом! Щастя та милосердя в Новому 2020 році!!!

Виховання - велика справа: воно вирішує долю людини.

23.09.2019 р. до Дня міста в ліцеї відбувся Фітоконкурс. Учні підготували композийції з природних матеріалів та номери художньої самодіяльності. Свято пройшло в дружній та веселій атмосфері.

 

28 березня  2019 року відбулася розмова медичного працівника ліцею з учнями про туберкульоз, шляхи передачі, наслідки, засоби профілактики.

19 березня 2019 року  відбулась зустріч учнів  із ПОБФ  «Громадське здоров’я»  та центром дружнім до підлітків «Альтаїр» в рамках співпраці щодо активних неповнолітніх дітей, особливо зі схильністю до ризикованої поведінки. Учням повідомили про початок діяльності  «Школи лідерів» та умови участі в ній, зацікавлювали діяльністю та можливостями.

Цього ж дня пройшла лекція з елементами дискусії «Куріння кальяну: міфи та реальність. Історія, причини поширення практики, ризики та способи профілактики» за участю учнів навчальних груп ліцею. Лекцію провела соціальний працівник та соціальний педагог Златопольська Н.В. ПОБФ  «Громадське здоров’я». Учні активно обговорювали тему і ділились досвідом та знаннями.

Продовжуємо співпрацю!

16 березня 2019 року у ліцеї відбулась зустріч із батьківською громадою. Спілкувались на важливі теми успішності учнів у освітній діяльності, про проблеми взаємодії, про дотримання правил та Статуту ліцею, про досягнення, права та обов’язки учнів під час проходження виробничої практики на підприємствах.

З метою встановлення єдності виховного впливу щодо запобігання правопорушень серед учнів ліцею, налагодження зв’язку між родинами, громадськістю та навчальним закладом на зустріч прийшла представник  Головного управління національної поліції лейтенант Ковальова Марина Григорівна , яка ознайомила батьків із актуальними питаннями щодо виховання та підтримки неповнолітніх дітей у побуті, у навчанні, у складних ситуаціях.

Дякуємо за співпрацю!

Разом ми – сила, що робить дітей щасливішими, а Україну могутнішою!

24.11.2018 року викладачі та учні взяли участь у вшануванні жертв голодомору

 

 


«Вересневий калейдоскоп»


 

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора