A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Електрорадіотехнічний ліцей
місто Полтава

Методична

Метою системи методичної роботи в ДНЗ «Електрорадіотехнічному ліцеї м. Полтави» є організація робочого простору, який задовольняв би професійним та загальнокультурним потребам педагогічних працівників у їх творчій самореалізації. Зважаючи на швидкі темпи розвитку інноваційних технологій в освіті, а також інтерес педагогів до самоосвіти, постала необхідність побудувати методичну роботу закладу освіти, яка б забезпечила удосконалення  освітнього  процесу й створила сприятливі умови щодо підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників.

 

Методичну роботу у ЛІЦЕЇ побудовано з урахуванням особливостей змісту та організації навчально-виробничого процесу. Вона здійснюється шляхом активної взаємодії всіх методичних підрозділів, творчої співпраці адміністрації та педагогічних працівників закладу освіти.

 

Центральною ланкою методичної роботи в ліцеї є робота педагогічного колективу над реалізацією єдиної науково-методичної проблеми «Впровадження цифрових технологій у процесі підготовки кваліфікованих робітників у контексті цифрової трансформації освіти». Вона чітко простежується як у діяльності педагогічної ради – головного органу методичної роботи, так і в роботі методичних комісій, при проведенні конференцій, семінарів, нарад, круглих столів тощо.

Методичну роботу в ліцеї координує методист Ластовка Микола Іванович, спеціаліст вищої категорії, стаж роботи на посаді – 36 років; за фахом – інженер електрик.


Методисти ліцею —

Ластовка Микола Іванович                                  Григорьєва Світлана Віталіївна

 

Дата: від до Скинути

Педагогічні читання 2023

10-12 січня 2023 року в «Електрорадіотехнічному ліцеї м. Полтави» відбулись вже традиційні Педагогічні читання, які підготували методисти ліцею Ластовка М.І. та Григорьєва С.В.

09:04 16.01.2023

Використання інстаграм

19.09.2019 року на базі нашого навчального закладу НМЦ ПТО у Полтавській області провів цікавий та практично спрямований захід

20:55 23.09.2019

Професія. Кар’єра. Майбутнє.

НМЦ ПТО у Полтавській області опублікував онлайн - видання, де відображена актуальна інформація про заклади ПТО області. 

08:47 20.09.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора