A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Електрорадіотехнічний ліцей
місто Полтава

Охорона праці

Гулій Світлана Іванівна - інженер з охорони праці

 

 

 

 

 

 


 

 

   Це повинен знати кожен !!!

17.11.2021 р. в рамках Тижня безпеки дорожнього руху викладачем Григорьєвою С.В. разом з  інженером з охорони праці Гулій С. І. було проведено відкритий урок "Правила дорожнього руху знай - життя зберігай!"

 Що робити якщо у вас симптоми ГРВІ 

 Що робити якщо у вас симптоми ГРВІ

 Що робити якщо у вас симптоми ГРВІ 

В аудиторіях

На вході до їдальні

На вході

На поверсі

У вбиральні

У викладацькій

 

 

21травня 2021року в ДНЗ "Електрорадіотехнічному ліцеї м. Полтави"відбувся Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху в рамках проекту "Безпечна країна". Учням розповіли про актуальні проблеми травматизму та смертності на українських дорогах, пошуки їх подолання. Детально зупинились на обов'язках для пішоходів пасажирів та водіїв, правил дотримання безпеки на дорогах. Наголосили про штрафи, санкції щодо порушення Правил дорожнього руху.
   Учні перенлянули презентацію "Безпечна країна", відеоматеріали "Безпека в автомобілі", "Особливості безпеки пішоходів", "Будь помітним у темряві"та взяли активну участь в обговоренні основних правил поведінки на дорозі.

Гулій Світлана Іванівна – інженер з охорони праці, викладач

Керуючись листом Департаменту освіти і науки √5661/03.01.26 від 23.11.2020року в ДНЗ ЕРТЛ м.Полтави проведено конкурс дитячого малюнку "Охорона праці очима дітей".Серед наданих малюнків вибрані кращі, які будуть надіслані на другий етап (фінал) до обласного управління Держпраці в Полтавській області. Серед переможців виявились: учень групи 5 Меркулов Данило професія " Електромонтер", учень групи 1 Лемешко Максим професія "Помічник бурильника".

Наказ

Корисна інформація від інженера з охорони праці

 

 

 

 

Дата: від до Скинути

Всеукраїнський конкурс малюнків

Учні ліцею  під керівництвом інженера з ОП Гулій С..І. прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків "Охорона праці - очима дітей"

09:00 14.02.2019

Засідання робочої групи з ОП

31.01.2019 року на базі навчальног закладу відбулося засідання робочої групи з укладання методичного збірника на допомогу викладачам предмета "Охорона праці". В роботі групи прийняла участь інженер з ОП ліцею Гулій С.І.

14:21 01.02.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора