A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Електрорадіотехнічний ліцей
місто Полтава

Навчально-виробнича


Чмихало Олена Володимирівна — заступник директора з навчально-виробничої роботи.

 

 


«НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ ПРОЦЕС»


2020 - 2021 навчальний рік

Державна кваліфікаційна атестація учнів групи 3 з професії "електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ"

Проведення виробничого навчання в групі №6 з професії "електромеханік з емонту та обслугвування лічильно-обчислювальних машин"

 

Проведення виробничого навчання в групі №7 з професії "перукар-модельєр"

Проведення виробничого навчання в групі №5 з професії "електромотер"

Виробниче навчання в групі  №1 з професії "помічник буильника"

Проведення виробничого навчання в групі №5 з професії "електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин"

27.01.2020 р. відбулася державна кваліфікаційна атестація в групі №4 з професії "електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ", всі учні отримали диплом державного зразка.

23.01.2020 року ввідбулася державна кваліфікаційна атестація в групі №3 з професії "електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ", всі учні отримали диплом державного зразка.

27.11. 2019 року відбулося засідання методичної комісії електрорадіотехнічних дисциплін. На даному засіданні були розглянуті питання: 1. Розгляд та затвердження тем дипломних робіт з професії "електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ"; 2. Підготовка завдань до директорських контрольних робіт з предметів. 3. Методи роботи з невстигаючими учнями.

 

24.10.2019 р. відбувся відкритий урок з предмету "Спецтехнологія" по професії "помічник бурильника" на тему "Конструкція нижньої частини обсадної колони для глибоких свердловин" . Урок проведено змістовно, цікаво, із застосуванням новітніх ІКТ.

 

З 30.09.2019 по 04.10.2019  року в ліцеї було проведено тиждень електрорадіотехнічних дисциплін. Зокрема, викладачем Безрукавою-Дейною Зінаїдою Василівною було проведено відкритий урок на тему:"Резистори", а також відбулися виставки рефератів, навчальних стендів, літератури. Для учнів цей тиждень був повчальним, насиченим та пізнавальним.

Учні під час проходження практики на підприємстві

(професія електромонтер)

Учні  під час проходження практики в перукарні (професія пеукар-модельєр)

20.03.2019 р. було проведено об'єднане засідання електрорадіотехнічних та суспільних дисциплін на якому обговорювалися питання проходження учнями виробничої практики на підприємствах, профорієнтації, нові тенденції розвитку освітнього процесу.

 

22 лютого 2019 року відбулася Державна кваліфікаційна атестація учнів з професії "електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ". Викладач  спецдисциплін Безрукава-Дейна З.В., майстер виробничого навчання Ткаченко А.А.. Всі учні отримали диплом державного зразка.

 

07.02.20019 року був проведений бінарний урок з предмету "Спецтехнологія ремонту та обслуговування ЛОМ" та виробничого навчання з професії "електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ". Тема заняття "Монтаж та демонтаж інтегральних мікросхем". Викладач Безрукава-Дейна З.В. та майстер виробничого навчання Сніжко В.І. розробили комплексні завдання, де була поєднана теорія та практичні завдання. 

 

17.01.2019 викладачем Безрукавою-Дейною Зінаїдою Василівною  було проведено  урок з предмету "Технологія ремонту та обслуговування ЛОМ" по темі "Комп'ютерні мережі". Під час розгляду нової теми застосовувалася групова робота учнів, елементи методу проектів, обговорення та вирішення проблемних питань теми.

Підготовка майбутніх електриків до практики

На етапі завершення вивчення теоретичного курсу за спеціальністю 7242 – «Електромонтер з обслуговування електроустановок» учні групи №5 пройшли стажування в Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ де ознайомились з обладнанням харчових виробництв та електроприводами, взяли участь у кількох майстер класах

 

20 листопада 2018 року за ініціативи НМЦ ПТО у Полтавській області на базі ДПТНЗ «Полтавський професійний ліцей транспорту» відбувся тренінг з Надання першої долікарської допомоги і взаємодії в надзвичайних ситуаціях для викладачів предмета «Захист Вітчизни» закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Заняття проводив спільно зі своїми колегами голова громадської організації «Вороскоп» Юденко Дмитро Анатолійович. 

Викладач Мороз Євгенія Анатоліївна стала активним учасником цього тренінгу. Протягом 5 годин відпрацьовували тактичні завдання: підхід до пораненого, накладанни джгуту, турнікету або підручного засобу для зупинки критичної кровотечі; стабілізація та евакуація поранених в більш безпечне місце; огляд пораненого за допомогою пальпації.

Представники Громадської організації поділились досвідом виготовлення власноруч навчальних макетів , застосування підручних засобів для надання допомоги постраждалому. 

Захід сприяв підвищенню фахової компетентності викладачів, вдосконаленню вмінь і навичок надання долікарської допомоги. Учасники отримали сертифікати та позитивні емоції від спілкування.

16.11.2018р. відбулася планова екскурсія на підприємство "Електроремонт". Тема: "Монтаж електропроводки"

23.10.2018 р. в межах тижня з предмету "Креслення" відбувся відкритий урок з на тему "Геометричні побудови"

09.10.2018 р. в межах  тижня з предмету"Спецтехнологія" з професії "електромеханік" відбувся вІдкритий урок 

01.10.2018 р. в межах  тижня з предмету "Технологія ремонту та обслуговування ЛОМ"  відбувся відкритий урок  на тему "Будова смартфона"

 

02.10.2018 р. в межах  тижня з предмету "Технологія ремонту та обслуговування ЛОМ"  відбулася виховна година на тему "N-вимірний простір очима відомих фізиків та математиків"

03.10.2018 р. в межах  тижня з предмету "Технологія ремонту та обслуговування ЛОМ"  відбулася виставка літератури.

28.09.2018р. виробниче навчання з професії "Перукар-модельер"


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора