A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Електрорадіотехнічний ліцей
місто Полтава

Навчально-виробнича


Чмихало Олена Володимирівна — заступник директора з навчально-виробничої роботи

Результати моніторингу якості освіти за І півріччя 2022-2023 н.р.

Дата: від до Скинути

Відкрите заняття в групі електромеханіків

18 січня в рамках тижня предмета «Основи електротехніки, електрорадіовимірювання і радіоелетроніки» викладач Лобода Л.П. провела відкритий урок на тему «Випрямлячі».

12:17 19.01.2023

Тижень професії "Помічник бурильника"

З метою підвищення якості професійної майстерності, посилення інтересу до поглибленого вивчення предметів професійно-теоретичної підготовки і оволодіння навичками трудових прийомів, підняття престижу робітничих професій серед молоді в ліцеї проходив тиждень професії «Помічник бурильника». Різні виставки, презентації та виїзди на виробництво – це далеко неповний перелік усіх заходів, проведених під час тижня професії.

10:05 12.12.2022

Виробниче навчання у помбурів

Розвідувальне буріння є одним із найдорожчих видів розвідки корисних копалин. Воно передбачає подальше використання високовиробничої електронно-обчислювальної техніки із залученням економіко-математичних методів. Професія помічник бурильника затребувана та високооплачувана. Тому чималим попитом користується вона і серед молоді.

10:16 18.10.2022

Виробниче навчання у перукарів

Перукар – спеціаліст, який не тільки стриже, фарбує, сушить і завиває волосся, але й майстерно використовує машинку і фен, знає особливості хімічних розчинів фарб і їх біологічне вплив на людину. Він працює і з жінками, і з чоловіками, і з дітьми, займається лікуванням волосся, ламінуванням, нарощуванням.

10:16 17.10.2022

Професія енергетика важлива і потрібна

До Дня енергетика в групі №5, де навчаються електромонтери, 21 грудня 2021 року було проведено тематичний урок "Професія енергетик важлива і шанована". Майстер виробничого навчання Єршов О.О.

10:50 21.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора