A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Електрорадіотехнічний ліцей
місто Полтава

Методичні комісії

20.03.2019 р. було проведено об'єднане засідання електрорадіотехнічних та суспільних дисциплін на якому обговорювалися питання проходження учнями виробничої практики на підприємствах, профорієнтації, нові тенденції розвитку освітнього процесу.

01 лютого 2018 року відбулось чергове засідання методичної комісії суспільних дисциплін та комунікативних технологій. На засіданні обговорювали способи активізації пізнавальної діяльності учнів під час вивчення нового матеріалу з метою підвищення розумової активності учнів на уроках теоретичного та виробничого навчання, а також роль індивідуального підходу в педагогічній діяльності. Педагоги обмінювались досвідом та аналізували успішність навчання учнів. Провели огляд і методрозробок членів методичної комісії, які визнали підготовленими на достатньому рівні та затвердили до використання в освітньому процесі. Обговорювали також важливість взаємовідвідування уроків членами комісії  - і прийняли рішення продовжувати відвідувати уроки інших педагогів для їх аналізу та рефлексії.

Наприкінці засідання голова методичної комісії Мороз Є.А. наголосила на необхідності втілення освітніх реформ у життя відповідно до реалій сьогодення для підготовки кращих сучасних професійних кадрів.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора