A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Електрорадіотехнічний ліцей
місто Полтава

Професії

Дата: від до Скинути

Професія електромеханік

 Уявіть, що в одну мить у вас зламався комп’ютер, мобільний телефон чи інша побутова техніка. Лише  електромеханік може якісно та швидко відремонтувати її.

10:00 28.04.2022

Професія радіомеханік

Професія радіомеханік  має великий попит на ринку праці. Адже сучасна телерадіоапаратура заполонила побут наших споживачів. Це LED TV, сучасні музичні центри, авто магнітоли, GPRS-навігатори та кухонно-побутова техніка. Без цих речей жодне наше дозвілля не буде комфортним тому, оволодівши даною професією, Ви вміло зможете ремонтувати та відновлювати пошкоджені радіопристрої.

09:50 28.04.2022

Професія електромонтер

Неможливо  уявити сучасне життя без електроенергії. Актуальна і потрібна  вона в усіх сферах. Телевізор, комп’ютер, мобільний телефон  все без струму не працює, і тому не дивно, що електрики завжди будуть нам потрібні. Попит на цю професію  з кожним роком зростає. Наші учні гарантовано забезпечуються робочим місцем, як на виробничій практиці так і з  подальшим працевлаштуванням.

09:40 28.04.2022

Професія слюсар-ремонтник

Професія слюсаря-ремонтника дуже поширена та необхідна для будь-яких видів і етапів виробництва, де є техніка, механізми, прилади, агрегати. Це кваліфікований робітник, який обслуговує техніку на підприємствах або вдома, регулює, виконує поточний і терміновий ремонти, проводить профілактичні заходи.

09:30 28.04.2022

Професія помічник бурильника

Розвідувальне буріння є одним з найдорожчих видів розвідки корисних копалин. Воно передбачає подальше використання високовиробничої електронно-обчислювальної техніки із залученням економіко-математичних методів. Професія помічник бурильника потрібна та цінується у нашому суспільстві.

09:20 28.04.2022

Професія перукар (перукар-модельєр)

ДНЗ ЕРТЛ м. Полтави запрошує на навчання по професії «Перукар».  Учні отримують стипендію. Навчання безкоштовне. Кожен бажаючий може здобути професію, щоб в майбутньому працювати у салоні краси. Навчання відбувається в гарних умовах. Майстерня обладнана за останніми вимогами часу. Досвідчені викладачі і майстри допомагають учням розкрити свій творчій потенціал, стати справжнім експертом з краси. Зусиллями фахівців закладаються глибокі теоретичні знання.

09:10 28.04.2022

Професія монтажник зв`язку, антенник

Сучасний мобільний зв’язок дає можливість не тільки подзвонити, але й зробити платежі в банку. А також спілкуватися і бути в мережі без обмежень де б ви не знаходилися.  Мобільний зв’язок сьогодні незамінна річ, працівники даної професії виконують роботи з монтажу та обслуговування антенно-щоглових споруд, та обладнання базових станцій провідних операторів мобільного зв’язку.

09:00 28.04.2022

Професія секретар керівника

Секретар керівника — це серце будь-якої фірми. Навіть талановитий і розумний керівник не може сам впоратися з організацією роботи на підприємстві. Секретар повинен досконало знати діловодство, вміти на високому рівні володіти комп’ютерною технікою, бути комунікабельним та ввічливим, бо він права рука керівника та обличчя фірми.

08:50 28.04.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора