A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Електрорадіотехнічний ліцей
місто Полтава

Профорієнтаційна робота

 

23.02.2021 року в ДНЗ "Електрорадіотехнічному ліцеї м. Полтави" відбувся День відкритих дверей в онлайн форматі. 

Вступна кампанія 2021

Профорієнтаційна робота

Напередодні Великодневого свята учні ДНЗ "ЕРТЛ м. Полтави" завітали до Тростянецького НВК. З метою  проведення профорієнтаційної роботи в 9-му та 11-му класах відбулися майстер-класи: з плетіння коси, ремонту комп'ютерної техніки та інші. В свою чергу випускники запросили наших учнів відвідати музей хліба, який знаходиться в приміщенні школи. Заступник директора з навчально-виховної роботи Городчаніна Ольга Олександрівна провела екскурсію і розповіла про історію хліба та його значення для людини. Щиро дякуємо адміністрацію, педагогічний та учнівський колектив за співпрацю!

 

Увага!!!

16 травня День вишиванки!

Пропонуємо приєднатися до всеукраїнської акції "Вишиванка дітям АТО". Усі, хто бажає подарувати вишиванку, можуть відправити її Новою Поштою на адресу:

Відділення №71 м. Києва 

отримувач - ГО "Волонтерська Сотня Добра воля" 

тел.  (050) 3326601

 

 

13-14 квітня 2019 року в ліцеї відбувся День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти ознайомилися з професіями та матеріально-технічною базою навчального закладу.

23 лютого 2019 року учні ДНЗ "Електрорадіотехнічного ліцею м.Полтави" відвідали Київський національний університет культури  і мистецтв. Університет -  це сучасна освітня корпорація. Наші учні мали можливість ознайомитися з новітніми мультимедійними центрами, науковими лабораторіями та європейським сервісом. Відбулася незабутня зустріч з зірковим ректором

М.М. Поплавським. Від цієї подорожі залишилося багато позитивних вражень, емоцій та згадок. Вперед до нових подорожей!!!

 

22 листопада 2018 року наш ліцей прийняв участь у «Веселці професій» у смт Чутове    Полтавської обл. Ми не лише продемонстрували вироби, які виготовили під час виробничого навчання учні, але і провели цікаві майстер-класи. Керівником профорієнтаційної роботи була викладач Мороз Євгенія Анатоліївна, а помічниками – учні Піскова Анна та Шапаренко Максим.

Чекаємо на нових здобувачів важливих і цікавих професій!

13.11.2018р. Електрорадіотехнічний ліцей прийняв участть у виставці професій

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора