A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Електрорадіотехнічний ліцей
місто Полтава

Профорієнтаційна робота

 

23.02.2021 року в ДНЗ "Електрорадіотехнічному ліцеї м. Полтави" відбувся День відкритих дверей в онлайн форматі. 

13-14 квітня 2019 року в ліцеї відбувся День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти ознайомилися з професіями та матеріально-технічною базою навчального закладу.

23 лютого 2019 року учні ДНЗ "Електрорадіотехнічного ліцею м.Полтави" відвідали Київський національний університет культури  і мистецтв. Університет -  це сучасна освітня корпорація. Наші учні мали можливість ознайомитися з новітніми мультимедійними центрами, науковими лабораторіями та європейським сервісом. Відбулася незабутня зустріч з зірковим ректором

М.М. Поплавським. Від цієї подорожі залишилося багато позитивних вражень, емоцій та згадок. Вперед до нових подорожей!!!

 

22 листопада 2018 року наш ліцей прийняв участь у «Веселці професій» у смт Чутове    Полтавської обл. Ми не лише продемонстрували вироби, які виготовили під час виробничого навчання учні, але і провели цікаві майстер-класи. Керівником профорієнтаційної роботи була викладач Мороз Євгенія Анатоліївна, а помічниками – учні Піскова Анна та Шапаренко Максим.

Чекаємо на нових здобувачів важливих і цікавих професій!

13.11.2018р. Електрорадіотехнічний ліцей прийняв участть у виставці професій

Дата: від до Скинути

Заходи до Дня енергетика

22.12.2021 р. до дня енергетика в ДНЗ "ЕРТЛ м. Полтава" викладач Лобода Л. П. провела захід "Новітні технології енергозбереження".

10:23 23.12.2021

Тиждень дорочесності

29 листопада викладач Безрукава-Дейна відкрила "Тиждень доброчесності" в навчальному закладі і провела виховний захід в ігровій формі "Добро. Чесність".

12:07 30.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора