A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Електрорадіотехнічний ліцей
місто Полтава

Правоосвітня робота

Обов'язок без права – це рабство;

 право без обов'язків – анархія.

                 Ф. де Ламенне

В сучасних умовах розбудови правової системи України, що базується на зміцненні прав людини і громадянина, важливим є піднесення на належний рівень правосвідомості і правової культури населення. Адже дуже часто життя показує, що громада добре знає свої обов’язки, але погано орієнтується в своїх правах. Тому дуже часто люди потрапляють у непередбачені ситуації. І мета бібліотек, як, осередком правової освіти населення – ознайомити, навчити громадян орієнтуватися в безлічі законів та правовому середовищі нашої країни.

Масова робота бібліотеки неможлива без оновлення змісту форм і методів. Вона включає в себе: читацькі конференції, книжкові виставки, бібліографічні огляди, списки рекомендованої літератури.

Дата: від до Скинути

МОЇ ПРАВА- МОЯ ФОРТЕЦЯ

Кодекс – це, кажучи офіційною мовою, нормативно-правовий акт, що має відповідати головному закону України – Конституції. Він має вищу юридичну силу відносно решти підзаконних актів. 

11:33 13.12.2022

Міжнародний день прав людини

10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини, який було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.

11:48 05.12.2022

Торгівля людьми в умовах війни: як уникнути ризиків

В умовах повномасштабного вторгнення тисячі українців зазнають емоційних потрясінь через загибель близьких та рідних, втрату домівок, відсутність готівкових коштів, продуктів та питної води, дезорієнтацію в часі та просторі. За таких трагічних обставин навіть найбільш витривалі нерідко шукають допомоги та підтримки, скерування та підказки зі сторони.

10:59 05.12.2022

2 грудня Міжнародний день боротьби за скасування рабства

Заходи Міжнародного дня боротьби за скасування рабства проходять в першій декаді грудня. Дата встановлена на честь дня прийняття відповідної Конвенції в 1949 році. Метою цього заходу є викорінення сучасних форм рабства. 

11:57 01.12.2022

Всі ми різні, але всі ми рівні

В рамках місячника правоосвітньої та правовиховної робрти в бібліотеці ліцею оформлена виставка "Всі ми різні, але сві ми рівні"

11:06 28.11.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора