A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Електрорадіотехнічний ліцей
місто Полтава

Спортивно-масова


На виробничому навчанні в групах № 1, 3, 4, 5 фізоргами проводиться фізкультхвилинка. Це фізичні вправи, спрямовані на відновлення працездатності учнів, поліпшення їх самопочуття підвищення їхньої уваги, вцілому на оздоровлення організму учня.


 

 

 

З 02.09.2020 по 30.10.2020 р. для учнів ліцею проводились уроки та тренування з волейболу на стадіоні "Динамо" на сучасних спотивних площадках.

В Вищому регіональному професійному училищі проводилися змагання з міні-футболу серед ПТНЗ в залік Спартакіади м. Полтави. Вітаємо команду учнів з міні-футболу, яка проявила характер і волю до перемоги посівши ІІ місце.

В коледжі нафти і газу відбулися змагання з кульової стрільби із пневматичних гвинтівок серед команд професійно-технічної освіти Шевченківського району.

За результатами змагань команда з кульової стрільби посіла І місце

Вітаємо збірну команду з легкої атлетики, яка посіла 2-ге місце в легкоатлетичному кросі в межах Спартакіади учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Полтави. Під керівництвом керівника фізичного виховання Матали Анатолія Михайловича. 

До Дня фізичної культури і спорту України відбулися змагання з настільного тенісу серед навчальних груп. 

Відбулася традиційна легкоатлетична естафета на призи газети "Зоря Полтавщини" серед навчальних закладів м. Полтави.

Вітаємо збірну команду ліцею з легкої атлетики, яка зайняла  ІІ місце серед ПТНЗ.

 

Міська Спартакіада з легкої атлетики серед ПТН

 Відбулася міська Спартакіада з легкої атлетики.

Тренер команди: Матала А.М.

В особистому заліку Піддубний  Михайло на 100м і 200м зайняв перші місця, а Костик Антон на 100-метрівці зайняв ІІ місце.

Наші учні в цих змаганнях демонстрували високу фізичну підготовку і професіоналізм.В командному заліку зайняли ІІ місце серед 8 навчальних закладів м. Полтави.

Відбулися спортивні змагання з легкоатлетичного кросу серед професійно-технічних навчальних закладів м.Полтави. Вітаємо Поповича Дениса, який посів I місце в змаганнях з легкоатлетичного кросу "Золота осінь" у залік Спартакіади учнів професійно-технічних закладів міста Полтави.

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора