A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Електрорадіотехнічний ліцей
місто Полтава

Виховна


План заходів з нагоди акції "16 днів проти насильства" 2022

Вчимося бути чесними громадянами. Скажемо корупції - НІ!

Онлайн-тестування Права і обов’язки пішоходів 

Булінг. Поради учням і батькам

Торгівля людьми. Види експлуатації

Злочин і покарання. Адміністративна відповідальність

Урок милосердя. Толерантне ставлення до людей з обмеженими фізичними можливостями

 

Дата: від до Скинути

Онлайн урок доброти до Міжнародного дня людей з інвалідністю «Ангел з одним крилом»

Усі ми звикли до слів «толерантність», «рівні права», «соціальний захист»… Та насправді ми навіть не маємо уявлення про спектр проблем, з якими стикаються люди, що відрізняються від середньостатистичного громадянина нашої держави. Зустрічаючи на вулиці інваліда на милицях або у візку, чи замислюємось ми над його непростою долею? А що цим людям потрібно? Доброта, милосердя і розуміння. Доброта і милосердя – два крила,  на яких тримається людство. Ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги.

13:47 03.12.2022

Акція "Ваше здоров'я у ваших руках!"

08.09.2021р. на театральній площі м. Полтави було проведено загальноміську акцію"Ваше здоров'я у ваших руках!" Ініціатор та організатор - Полтавський обласний благодійний фонд "Громадське здоров'я... Впродовж акції можна було зробити тестування, пройти психологічну та професійну діагностику, відвідати майстер-класи та ін. Але найцікавіше було прийняти участь у квесті "Від знань до безпеки" Команда ДНЗ "ЕЛЕКТРОРАДІОТЕХНІЧНОГО ЛІЦЕЮ М. ПОЛТАВИ" - "ЛІДЕР" ВИБОРОЛА  І місце серед команд ПТО.... ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!! ЦЕ ТІЛЬКИ ПОЧАТОК! Ми стартували дуже вдало!!!!!

13:07 08.09.2021

Попередження домашнього насильства

25 листопада була проведена інформаційна година "Попередження домашнього насильства, забезпечення прав жінки, матері-берегині роду" (до Дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками)

10:46 27.11.2019

Фітоконкурс до Дня міста

23.09.2019 р. до Дня міста в ліцеї відбувся Фітоконкурс. Учні підготували композийції з природних матеріалів та номери художньої самодіяльності. Свято пройшло в дружній та веселій атмосфері.

10:12 23.09.2019

Про туберкульоз

28 березня  2019 року відбулася розмова медичного працівника ліцею з учнями про туберкульоз, шляхи передачі, наслідки, засоби профілактики.

10:12 28.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора