A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Електрорадіотехнічний ліцей
місто Полтава

Виховна


План заходів з нагоди акції "16 днів проти насильства"

 

Батьківські збори

24 вересня 2022р. в навчальних групах відбулися батьківські збори.  Основне питання дотримання учнями Статуту ліцею, правил техніки безпеки, під час воєнного стану, профілактика правопорушень в групах, вибори батьківської громадськості та інші організаційні питання.

19 листопада викладачем Григорьєвою С.В було проведено лекцію на тему "Шлюб та сім'я"

В рамках місячника з правових знань 16 листопада в групі 6 було проведено  Правову абетку на тему: "Права дружини і чоловіка".

В рамках місячника з правових знань 10 листопада викладачем Григорьєвою С.В. було проведено виховний захід "Злочин і покарання". Учні мали змогу ознайомитися зі статтями Кримінального кодексу і виконати вправи про різні види відповідальності.

В рамках місячника з правових знань викладачем Григорьєвою С.В. було запропоновано учням всіх груп  пройти онлайн опитування і перевірити свої знання по темі "Права та обов'язки пішоходів ".

Онлайн-тестування Права і обов’язки пішоходів 

Викладачем Григорьєвою С.В. 03.11.2021 року було проведено годину спілкування для учнів всіх груп на тему: "Права споживачів". Всі учні виявилися достатньо обізнаними в цій сфері.

02.11.2021 року в групі 7 з професії "Перукар" в рамках місячника правоосвітньої та правовиховної роботи була проведена виховна година на тему: "Незнання закону не звільняє від відповідальності".

В рамках Всеукраїнського тижня протидій булінгу (27.09 - 01.10) викладачем Григорьєвою С. В. був проведений тренінг в групі  "Електромонтер з обслуговування електроустановок" на тему "СТОП БУЛІНГ"

БОРОТЬБА З КІБЕРБУЛІНГОМ

Надаємо контакти організацій,що здійснюють боротьбу з булінгом в Інтернеті,різними формами насилля та втягненню дітей у злочинну діяльність.

- Цілодобова гаряча лінія для жертв домашнього насильства - 15-47

- Національна гаряча лінія  з попередження домашнього насильства - 116-123

Контактні дані служб у справах дітей Полтавського району

1

Служба у справах дітей Полтавської райдержадміністрації

Петренко

Яна Юріївна

Полтавська обл., Полтавський р-н,

м. Полтава,

вул. Шевченка, 5

(0532) 56 16 06

ssd-polt-rda@adm-pl.gov.ua

 

 

 

2

Служба у справах дітей Ланнівської сільської ради

Гандалоєв

Артур Хасанович

Полтавська обл., Полтавський р-н,

с. Ланна, вул. Миру, 9

(0532) 64 22 11

lannassd@ukr.net

 

 

3

Служба у справах дітей Коломацької сільської ради

Лупашко

Світлана Миколаївна

Полтавська обл., Полтавський р-н,  

с. Степне,

вул. Центральна, 24

(0532) 64 14 61

ssd-kolomatskasr@ukr.net

 

 

3 грудня 2020 р.

Урок милосердя.  Милосердя та доброчинність.

Толерантне ставлення до людей з обмеженими фізичними можливостями.

2 грудня Перегляд та обговорення фільму "Станція призначення життя" до Міжнародного дня боротьби з рабством. (Бібліотекар Омельченко О.А.)

1 грудня Виховна година "Небезпека інфікування ВІЛ/СНІДом - відповідальне ставлення до свого здоров'я" до Всесвітнього дня боротьби із СНІДом.

27 листопада Виховний захід на тему: «Злочин і покарання. Адміністративна відповідальність».

26 листопада Виховна інформаційна година «Булінг. Поради батькам»

25 листопада Інформаційна година:  «Попередження домашнього насильства, забезпечення прав жінки, матері-берегині роду» (до Дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками)

ПЛАН ЗАХОДІВ   щодо проведення акції «16 днів проти гендерно зумовленого насильства»

До 300 - річчя Сковороди

План місячника з виховної роботи 

Віртуальна виставка

 Вітаємо педагогічних працівників з Днем професійно-технічної освіти! Бажаємо здоров'я, наснаги та творчих успіхів. З нагоди свята в ліцеї діють виставки "Моя професія" та "За здоровий спосіб життя".

Виховання - велика справа: воно вирішує долю людини.

23.09.2019 р. до Дня міста в ліцеї відбувся Фітоконкурс. Учні підготували композийції з природних матеріалів та номери художньої самодіяльності. Свято пройшло в дружній та веселій атмосфері.

 

28 березня  2019 року відбулася розмова медичного працівника ліцею з учнями про туберкульоз, шляхи передачі, наслідки, засоби профілактики.

 

«Вересневий калейдоскоп»


 

Дата: від до Скинути

Акція "Ваше здоров'я у ваших руках!"

08.09.2021р. на театральній площі м. Полтави було проведено загальноміську акцію"Ваше здоров'я у ваших руках!" Ініціатор та організатор - Полтавський обласний благодійний фонд "Громадське здоров'я... Впродовж акції можна було зробити тестування, пройти психологічну та професійну діагностику, відвідати майстер-класи та ін. Але найцікавіше було прийняти участь у квесті "Від знань до безпеки" Команда ДНЗ "ЕЛЕКТРОРАДІОТЕХНІЧНОГО ЛІЦЕЮ М. ПОЛТАВИ" - "ЛІДЕР" ВИБОРОЛА  І місце серед команд ПТО.... ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!! ЦЕ ТІЛЬКИ ПОЧАТОК! Ми стартували дуже вдало!!!!!

13:07 08.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора