A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Електрорадіотехнічний ліцей
місто Полтава

Навчально-виробнича


Чмихало Олена Володимирівна — заступник директора з навчально-виробничої роботи.

 

 


«НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ ПРОЦЕС»


20 листопада 2018 року за ініціативи НМЦ ПТО у Полтавській області на базі ДПТНЗ «Полтавський професійний ліцей транспорту» відбувся тренінг з Надання першої долікарської допомоги і взаємодії в надзвичайних ситуаціях для викладачів предмета «Захист Вітчизни» закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Заняття проводив спільно зі своїми колегами голова громадської організації «Вороскоп» Юденко Дмитро Анатолійович. 

Викладач Мороз Євгенія Анатоліївна стала активним учасником цього тренінгу. Протягом 5 годин відпрацьовували тактичні завдання: підхід до пораненого, накладанни джгуту, турнікету або підручного засобу для зупинки критичної кровотечі; стабілізація та евакуація поранених в більш безпечне місце; огляд пораненого за допомогою пальпації.

Представники Громадської організації поділились досвідом виготовлення власноруч навчальних макетів , застосування підручних засобів для надання допомоги постраждалому. 

Захід сприяв підвищенню фахової компетентності викладачів, вдосконаленню вмінь і навичок надання долікарської допомоги. Учасники отримали сертифікати та позитивні емоції від спілкування.

16.11.2018р. відбулася планова екскурсія на підприємство "Електроремонт". Тема: "Монтаж електропроводки"

23.10.2018 р. в межах тижня з предмету "Креслення" відбувся відкритий урок з на тему "Геометричні побудови"

09.10.2018 р. в межах  тижня з предмету"Спецтехнологія" з професії "електромеханік" відбувся вІдкритий урок 

01.10.2018 р. в межах  тижня з предмету "Технологія ремонту та обслуговування ЛОМ"  відбувся відкритий урок  на тему "Будова смартфона"

 

02.10.2018 р. в межах  тижня з предмету "Технологія ремонту та обслуговування ЛОМ"  відбулася виховна година на тему "N-вимірний простір очима відомих фізиків та математиків"

03.10.2018 р. в межах  тижня з предмету "Технологія ремонту та обслуговування ЛОМ"  відбулася виставка літератури.

28.09.2018р. виробниче навчання з професії "Перукар-модельер"


 

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора